چیدمان متفاوت منزل با تابلوهای شیک و مدرن

baztarahi.com-paint-4

یکی از بهترین روش ها برای این که بتوانید به سبک شخصی خود در دکوراسیونتان رسیده و نمودی از شخصیتتان را در آن به نمایش بگذارید، به کار بردن مجموعه ای از تصاویر و یا آثار هنری است. انتخاب یک تابلوی هنری مناسب علاوه بر این که تکمیل کننده دکوراسیون است در عین حال یکی از چالش برانگیزترین موارد نیز محسوب می شود. زیرا از یک طرف تنوع بسیار زیادی در این آثار وجود دارد و از طرف دیگر انتخاب اندازه مناسب، سبک متناسب با دکوراسیون و حتی رنگ بندی ایده آل اصلا کار آسانی نیست و مسلما انتخاب را مشکل می کند.

baztarahi.com-paint-4

نصب تابلوی نقاشی در اتاق نشیمن

همه مردم زمانی که وارد یک اتاق نشیمن می شوند، عادت دارند یک تابلوی نقاشی را بالای مبلمان ببینند. این یک اصل درست و شناخته شده است. یعنی اولین مکان مناسبی که برای نصب آثار هنری وجود دارد بالای مبلمان است. اما همه چیز به همین جا ختم نمی شود. فضاهای بسیار زیاد دیگری را می توانید در خانه تان بیابید که مناسب برای نصب تابلو هستند. یکی از این مکان ها بالای تخت خواب است که معمولا عکس های خانوادگی در این مورد بیش تر استفاده می شوند. راهروهای خانه به خصوص راهروی ورودی از نقاط دیگری است که شما به راحتی می توانید با استفاده از تابلو طراحیشان کنید.

baztarahi.com-paint-01

دیوارهای خالی خانه را نادیده نگیرید. این دیوارها می توانند در کنار درب اتاق ها و راهرو باشند و یا در کنار پنجره ها. اگر دقت نمایید، متوجه می شوید که در بعضی موارد این تابلوها در دو طرف یک نقطه کانونی مانند کمد و ویترین قرار گرفته اند و یا بالای شومینه نصب شده اند. یعنی نقطه کانونی خانه مانند میز ناهارخوری، می تواند یکی از همین مکان های مناسب برای تابلوها باشد. در مواردی دیگر تابلوی هنری خود یک نقطه کانونی خلق می نماید مانند زمانی که شما از وجود یک کنسول استفاده کرده و تابلوها را بالای آن نصب می کنید.